fotka

Dlouhodobý test skútr Maxon začíná!

  • autor: Matěj Oliva, Foto: Filip Tichý

S přehledem nejprodávanější skútr v ČR prošel minulý rok naším testem a navzdory ceně nás hodně příjemně překvapil. To bylo trnem v oku mnohým z vás a pod testem se rozvinula diskuze především o jeho spolehlivosti. Rozhodli jsme se proto vzít si Maxon na celou sezonu a dát mu pořádně do těla.

Stroj jsme převzali jako úplně nový a čeká nás s ním celá procedura, která souvisí s jeho používáním. V sérii článků si představíme i servis a údržbu, která je na skútru nutná a budeme vám přinášet zprávy z provozu stroje. Nyní máme najeto pár desítek kilometrů a jakmile bude na tachometru číslo 300, jedeme se skútrem na první výměnu oleje a garanční prohlídku.

K testu jsme převzali stroj Maxon Ardour s čtyřtaktním motorem o objemu 125ccm, což je nejoblíbenější varianta tohoto stroje. Skútr je pečlivě označen naším logem i nápisem dlouhodobý test, takže pokud ho někde potkáte, rozhodně ho nepřehlédnete.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz