fotka

Skútr ve městě - příhody městského skútraře

  • autor: Vítězslav Křížek

Pro všechny skútraře přichází do knihkupectví soubor dvacítky úsměvných povídek ze života městského skútraře. Věřím, že s některými z nich se ztotožníte, a doufám, že vás i pobaví.

Náměty na ně jsem posbíral za posledních bezmála deset let, co sám na skútru jezdím. Když ne od jara do podzimu, tak rovnou celý rok, jako tomu je tuto zimu. Vloni v létě jsem je konečně dal dohromady, obrázky k nim mi nakreslil ilustrátor Miroslav Barták, předmluvu napsal skútrař a kamarád, herec David Matásek, a vy teď máte možnost si je přečíst.

Jak? K tomu stačí málo. Jen se počátkem března zastavit v knihkupectví, a požádat o knížku Skútr ve městě - příhody městského skútraře. Kdo ale chce mít jistotu, že příhody a postřehy ze života skútrařů i skútrařek určitě nepropásne, má možnost si ji už dnes objednat na stánkách www.skutrvemeste.cz. Zábavné čtení vám přeje jeden z vás,

Vítězslav Křížek

Křest knihy spojený s autogramiádou proběhne poslední čtvrtek v měsíci, dne 29. 3. 2012 od 16:30 hodin v knihkupectví Kanzelsberger na Andělu, Praha 5 - Smíchov, ve druhém patře.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz