fotka

Honda PCX 150 se blíží

  • autor: FilipT, Viktor Hrachovec

Po úspěchu modelu PCX 125 přichází Honda PCX 150! Podobně jako u stopětadvacítky se nejdřív objeví na trhu v Thajsku, ale již v této sezóně se dá očekávat také uvedení do Evropy.

Design zůstává hodně podobný, je ale obohacený o novou a vpravdě luxusní červeno-hnědou barvu, která z PCX 150 dělá hodně elegantní skútr. Větší objem motoru s technologií ESP (Enhanced Smart Power) samozřejmě přinese vyšší výkon, ovšem spotřeba paliva by měla zůstat na stejně příznivé úrovni jako u stopětadvacítky.

Základ konstrukce s zůstává shodný, zadní odpružení jednotkou po jedné straně doplní kombinované brzdy - zadní i nadále bubnová. Dá se očekávat, že i stopadesátka bude využívat systém automatického vypínání a startování motoru při stání na semaforech.

Otázkou zatím zůstává, zda PCX 150 nahradí stávající stopětadvacítku, nebo zda se oba modely objeví v nabídce vedle sebe, podobně jako třeba dvojice Honda SH125/150.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz