fotka

Kymco Grand Dink 125i/300i pro 2012

  • vydáno: 22.2.2012
  • autor: Tisková zpráva Kymco

V letošním roce přináší firma KYMCO na český trh nový maxiskútr, jenž nabízí ještě více prostoru a komfortu. A na výběr budou hned dvě moderní výkonné pohonné jednotky - stopětadvacítka a třístovka.

Premiera bude v Brně!

Na motocyklové exhibici MOTOSALON, která se letos koná na brněnském výstavišti, chystá KYMCO první veřejnou prezentaci své novinky v segmentu velkých skútrů, model Grand Dink 300i, jenž bude také nabízen také jako energická stopětadvacítka Grand Dink 125i. Oba modely jsou následovníky legendárního skútru Grand Dink S. Nový Grand Dink přesvědčí především svým velkorysým prostorem, větším komfortem a elegancí.

Nové skútry Grand Dink 300i a Grand Dink 125i ukazují, jak se může prosadit atraktivita a dynamika u luxusních maxiskútrů. Již s úspěšným modelem Grand Dink S se podařilo firmě Kymco vyvolat ve světě velkou vlnu zájmu – tehdy ve třídách 50 a 125 ccm, a u nových modelů tomu nebude jinak! Při vývoji tohoto maxiskútru bylo nejvyšší prioritou důsledné pojetí velmi komfortního a zároveň agilního vozidla s velkorysým prostorem, jenž vyniká dynamickým výkonem motoru v obou oblíbených třídách 125 a 300 ccm – s perfektními jízdními vlastnostmi v úzkých městských točivých uličkách a pozoruhodnou rozsáhlou sériovou výbavou. Pozornost na sebe strhává především elegantní design, který spojuje moderní pojetí s klasickou linií Kymca. I přes impozantní velikost jsou tyto modely velmi obratné a lehce ovladatelné.

Náročné řidiče potěší luxusní výbava vozidla, do které patří přehledná analogově-digitální přístrojová deska s otáčkoměrem, halogenový světlomet, silné kotoučové brzdy, uzamykatelná nádrž, výklopné stupačky pro spolujezdce a v neposlední řadě i velké úložné prostory. Mezi jednoznačné klady tohoto typu patří zcela volný prostup pro nohy, což v praxi znamená výrazný přínos v podobě absence středového podlahového tunelu. Kdo si více potrpí na komfort, může se těšit na dostatek místa pro řidiče i spolujezdce, pohodlné sedlo s opěrkou, objemnou palivovou nádrž pro delší vyjížďky, jež pojme 9,5 litru paliva, bezestupňový variátor, elektrický strartér či komfortní odpružení zadního kola se dvěma hydr. tlumenými tlumiči s nastavitelným předpětím a s osvědčenou teleskopickou vidlicí vpředu. Silný čtyřdobý motor s elektronickým vstřikováním dodává vozidlu ještě více temperamentu, třístovka nabízí výkon 23 koní při 7500 ot./min, model Grand Dink 125i disponuje výkonem 12 koní při 7750 ot./min.

Oba nové modely budou k dostání u oficiálních prodejců již od letošního jara, novinka Grand Dink 300i bude stát 89 990,- Kč, Grand Dink 125i se bude prodávat za 79 990,-Kč. Mnoho dalších informací obdržíte přímo na výstavě Motosalon 2012 v Brně, na setkání se budeme těšit přímo v naší expozici KYMCO Hala P, stánek 10 nebo na www.kymco.cz.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181
    
    Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz