fotka

Michelin PURE SC

  • autor: Viktor Hrachovec

Francouzský výrobce pneumatik představil novou pneumatiku s označením PURE SC. A čím je tahle pneumatika, tak zvláštní, že Vás o ni informujeme na stránkách Skútrmánie.cz ? MICHELIN PURE SC je totiž pneumatika navržená speciálně pro skútry a navíc využívá tzv. Dual Compound Technology (DCT). DCT je využití 2 gumových směsí v 1 pneumatice inspirované v moto-závodech.

Proč pneumatika speciálně pro skútry? Skútr se v poslední době stal poměrně rozšířeným dopravním prostředkem a to nejen v jejich domovské Itálii nebo Francii, ale dokonce už i u nás a jinde v Evropě. Michelin se proto rozhodl nabídnout pneumatiku, která v sobě (alespoň podle tvrzení výrobce) skrývá výbornou kombinaci mezi bezpečností a výkonem.

Pneumatika Power Pure SC nabízí prodlouženou životnost oproti standardní pneumatice. Střední část dezénu na přední i zadní pneumatice obsahuje totiž víc gumy a to v místě, které je v nejčastějším kontaktu s vozovkou. Na ramena pneumatiky je použita měkčí gumová směs. Ta má lepší přilnavost a nabízí tak větší bezpečnost.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz