fotka

Anketa Motocykl Roku oficiálně zahájena

  • vydáno: 15.2.2012
  • autor: skutrmania.cz

Již po šestnácté se bude konat anketa Motocykl Roku, která rozhodne o tom, která novinka se bude moci pyšnit tímto titulem v sezoně 2012. Na tiskové konferenci byla představena nominace do jednotlivých kategorií i celý systém ankety.

V anketě jsou vyhlášeny jednotlivé kategorie motocyklů a dále i absolutní vítěz napříč všemi kategoriemi. Vítěze určí ze 40% počet hlasů vás, motorkářů a z 60% hlasy odborné poroty, kterou tvoří motocykloví žurnalisté a odborná veřejnost. Předsedou poroty je Martin Tománek z časopisu Motocykl, místopředsedou pak náš šéfredaktor Filip Tichý a druhým místopředsedou je Jan Rameš z ČMN. Hlasovat můžete na stánku na výstavě v Brně, prostřednictvím hlasovacího lístku v médiích a prostřednictvím internetových stránek Motocyklu roku.

Ještě než se dostaneme k samotným nominacím, je třeba si představit ceny, o které hrajete, jakmile odevzdáte svůj soutěžní hlas. Stalo se již tradicí, že první cenou je motorka a letos tomu nebude jinak. První cenou je totiž Triumph Scrambler, ale ani další ceny nejsou k zahození, vyhrát můžete skútr Agados Rahier a navigaci Garmin. Tak vzhůru do hlasování!

Motorky nominované do ankety:

Naked Bikes

Skútry a mopedy

Sportovní silniční motocykly

Endura včetně cestovních

Cestovní silniční motocykly

Choppery

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181
    
    Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz