fotka

Peugeot METROPOLIS z Milána

  • vydáno: 17.11.2011
  • autor: Viktor Hrachovec

Na výstavě EICMA v Italském Miláně představil Peugeot svůj prototyp s označením METROPOLIS. Jedná se, jak už název napovídá o skútr určený převážně do města. Peugeot se zde nechal inspirovat Piaggiem a tak je Metropolis stejně jako MP3 osazen 3 koly.

Předek pak velmi nápadně připomíná Peugeot CITYSTAR, který byl veřejnosti představen loni v říjnu na výstavě INTERMOT v Kolíně nad Rýnem.

Peugeot CITYSTAR v nabídce Českého dovozce však zatím nekoupíte a to stejné platí i o projektu METROPOLIS. METOPOLIS byl představen jako projekt, který je ale velmi blízko výrobě a tudíž se dá očekávat, že designové změny budou už jen kosmetické, ale kdo ví …

PEUGEOT METROPOLIS byl představen s motorem o obsahu 400 ccm. Pohání ho kapalinou chlazený jednoválec s elektronickým vstřikováním paliva a výkonem 35 koní. Sedlo je ve Výšce 780 mm a opěrka řidiče je nastavitelná. O dokonalý brzdný účinek se pak starají tři brzdné kotouče o průměru 200 mm vpředu a 240 mm vzadu.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181
    
    Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz