fotka

Benelli Caffénero, Pepe a X150

 • vydáno: 6.11.2011
 • autor: FilipT

Rok 2012 bude pro italskou značku ve vlastnictví čínského koncernu Qianjiang rokem inovací. V Miláně totiž představí hned tři nové či výrazně inovované modely.

První novinkou je Benelli Caffénero 250, krásný kříženec mezi městským skútrem a maxiskútrem na delší výlety. Nový motor s výkonem přes dvacet koní slibuje nízkou spotřebu, podvozek s šestnáctkovými koly zase slušné chování ve vyšších rychlostech i dobré pohlcování nerovností. Za cenu pod tři tisíce eur by mohlo jít o velmi zajímavou nabídku.

Na evropský trh by pod značkou Benelli měly přijít také dva sportovní skútry Benelli X125 a X150. POdle sdesignu ale patří spíše do asijské části produkce. Motorizace 150 ccm je ale zajímavá, byť v Evropě méně obvyklá kvůli řazení řidičských oprávnění do kategorie pod 125 ccm.

Inovací prochází i nejrozšířenější a nejvíce prodávaný hit továrny v Pesaro - Benelli Pepe. Populární dvoutakt nyní doplní moderní čtyřtaktní padesátka s nízkou spotřebou i exhalacemi Pepe 50 4T bude v Itálii k dostání již od února, ovšem dvoutakt zůstane v nabídce.

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz