fotka

Soutěž o VIP vstupenky na koncert v SaSaZu - VYHODNOCENÍ

  • autor: skutrmania.cz

Tentorkrát pro vás máme soutěž v trochu netradičním duchu. Jejím tématem je koncert slavného rappera s pseudonymem Coolio, který vystoupí v magické datum 11.11.2011 v pražském klubu SaSaZu.

Jako hlavní cenu jsme pro vás připravili dvojici VIP vstupenek v hodnotě 20 000,- korun. Díky nim máte přístup do VIP prostor a konzumaci během celého večera zcela zdarma! Druhý a třetí výherce pak obdrží dvojici běžných vstupů.

Abyste vyhráli, stačí odpovědět na jednoduchou otázku a mít nějaké to štěstí.

Vítězové

1. Cena - dva VIP vstupy: Karel Houska
2. Cena - dvě vstupenky: Marian Rohoška
3. Cena - dvě vstupenky: Láďa Kousal

Soutěžní Otázka:

Jak se jmenuje největší hit Coolia?

c) Gangstas paradise

Odpovědi zasílejte nejpozději do 6.11.2011, 23:59 na E-mail soutez@skutrmania.cz

Něco o účinkujících

COOLIO

Grammy a multiplatinový zpěvák, producent a herec, který se řadí mezi nejslavnější rapery na světě. Do dnešního dne prodal více než 30 milionů desek po celém světě. Jeho super hit „Gangastas Paradise“ získal prvenství hitparád v USA, UK, Irsku, Francii, Německu, Itálii, Švédsku, Rakousku, Norsku, Austrálii, Holandsku a také na Novém Zélandu. Jako zpěvák s nálepkou superstar se Coolio objevil v několika televizních rolích a filmech, také se účastnil Anglického Celebrity Big Brothera.

LIVIN JOY

Zpěvačka se zlatem v hrdle. House muzika z 90. let, byla vždy dlouhodobou záležitostí a v případě úspěšných skladeb „Dreamer“ a nebo „Don’t Stop Moving“ to platí dvojnásob.

SNAP!

Legendární kapela 90. let house music, která měla také velký vliv na hip hop scénu s hity „The Power“ a nebo „Rhythm is a Dancer“ je opět po dvou letech zpátky a my Vám je představujeme v plné kráse. Kapela, která prodala více než 7 milionů CD po celém světě a jejich skladby byly nezpočetkrát remixovány, Vás opět nadchne svou energickou show. V sestavě Penny Ford a Benjamin Lowe vás SNAP! zahltí klasikou 90.let

Pravidla:

1. Pořadatelem soutěže je společnost MOTOMEDIA s.r.o. sídlem Kolbenova 616/34, Praha 9 19002, IČ: 24759601.
2. Soutěže se nesmí účastnit spolupracovníci společnosti Motomedia, ani jejich rodinní příslušníci.
3. Každý soutěžící smí odeslat pouze jednu odpověď.
4. S osobními údaji soutěžících bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
5. Jména výherců soutěže budou zveřejněna na portálu Skutrmania.cz po slosování odpovědí.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 180
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz