fotka

Zveme vás do kina - Moje krásná učitelka

  • autor: FilipT, Bioscop

Každý si vybaví nějaké filmy o motorkářích, ale existuje také něco o skútrech? Více než padesát let po slavné romantice Prázdniny v Římě s účinkující Vespou přichází do kin film Moje krásná učitelka. A ve filmu je skútrů dost a dost! Proto je také náš web Skútrmania.cz mediálním partnerem filmu.

Tento film ovšem je hlavně o dvojici hlavních herců, kterými je Julia Roberts a Tom Hanks, který navíc film také režíroval. Výsledkem je pohodový příběh s příjemnou kombinací romantiky i humoru. Nenajdete tu žádné složité zápletky, akční scény či motocyklové honičky, přesto ale strávíte příjemné dvě hodinky při sledování poklidného tempa nedostižné herecké dvojice.

Ani hlavní téma této americké komedie není nijak složité a nese se v duchu dnešní doby. Larry Crown (Tom Hanks) kvůli ekonomické krizi přijde o zaměstnání v supermarketu a rozhodne se změnit svůj život. Vrací se do školních lavic s cílem dostudovat a místo velkého pickupu pořídí ekonomického skútr. Právě díky skútru se zapojí do studentské party, která si jej vezme na starost a pomůže mu přizpůsobit se době. No a pak už vše logicky směřuje k tomu, aby se Larry zamiloval do své učitelky v kurzu komunikace (Julia Roberts).

Motto celého filmu - „Když si myslíš, že vše co mělo smysl už Tě minulo, objevíš důvod proč žít.“ - sice svým romantickým nádechem asi víc osloví dámskou část publika než drsné motorkáře, ale ani pánové se nudit nebudou. A po cestě z kina můžou přemýšlet, jestli si do garáže přeci jen nepořídit ještě skútr.

Další informace viz www.bioscop.cz.

Oficiální trailer

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz