fotka

Vespa Rocket Sidecar

  • vydáno: 24.8.2011
  • autor: FilipT

Popularita značky Vespa láká majitele a fanoušky těchto skútrů k nejrůznějším úpravám a vylepšením. V Itálii si dokonce Vespu můžete objednat rovnou se stylovou sajdkárou.

K nádherným zážitkům jízdy se sajdou není bezpodmínečně nutný velkoobjemový motocykl. Italská dílna Centoallora nabízí komplety sidecaru a skútru Vespa či jeho indického bratrance LML.

Sajdkára následuje retro tvary skútrů Vespa a dostala název Rocket. Můžete si ji objednat s modelem LML Star De Luxe 150 již za 5800 Eur, svižnější svezení ve dvou ale určitě nabídne kombinace s Vespou GTS 300 za 9000 Eur.

Samotná loďka sajdkáry váží 65 kilo a je možné ji doplnit i krytou kapotou a vozit třeba i děti. Samozřejmostí je perfektní zpracování a povrchová úprava odpovídající tak výjimečnému produktu. Pokud chcete opravdu výjimečně vystoupit z řady, tuhle záležitost si můžete objednat na adrese www.centoallora.net.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 181
    
    Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz