fotka

Motocykl roku - předání Vespy výherci

  • autor: FilipT

Dá se říci, že anketa Motocykl roku 2011 má hned dvě první místa. Jednoho vítěze, kterým byl letos nový cestovní šestiválec BMW K1600GTL - a jednoho výherce hlavní ceny, skútru Vespa GTS 300 Super Sport. A právě tím se stal Libor Švehla z Rožmítálu pod Třemšínem a dnes si v sídle společnosti A Spirit tuto hlavní výhru převzal.

O vyhlášení vítězů ankety Motocykl roku jsme informovali už před měsícem v tomto článku. A právě na této akci, kde se rozdávaly poháry v jednotlivých kategoriích a byl vyhlášen i Motocykl roku 2011, již zmíněné GTL, byl ze 37 423 hlasujících vylosován výherce skútru Vespa poskytnutého dovozcem této značky, společností ASpirit.

Dnes pak na showroomu A Spiritu v pražském areálu Vrbovka proběhlo slavnostní předání hlavní ceny. Klíčky výherci předali pánové Pavel Tunkl a Vladimír Přibyl, předseda z motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů, který celou anketu Motocykl roku pořádá.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz