fotka

Jak funguje EPSYS

 • vydáno: 1.4.2011
 • autor: skutrmania.cz

Řešíte problémy s náhradními díly a zvažujete, zda je objednat v internetovém e-shopu, zkusit to přímo u dovozce, nebo radši zajít do servisu či prodejny ve vašem okolí... Nebo naopak máte svůj servis a ztrácíte se v nabídce dovozců všeho zboží? V obou případech by vám mohl dost pomoci systém EPSYS - (Electronic Parts System).

Jde o distribuční systém prodeje originálních náhradních dílů i příslušenství, který si za dva roky na českém trhu vybudoval solidní zastoupení ze strany dovozců originálních i druhovýrobových náhradních dílů a obsahuje přes 600 000 položek. Na druhé straně nabízí také hustou síť motoprodejen a servisů s možností odběru objednaných produktů. Zákazníci si tak mohou v pohodlí z domova online objednat díly či výbavu a po potvrzení dodávky si vše vyzvednout ve zvolené prodejně a rovnou vyzkoušet a zkontrolovat, zda dodaný díl odpovídá vašem požadavkům.

Díky EPSYSU tedy máte zajímavě zkombinovanou přehlednou nabídku mezi všemi značkami na jednom místě, výběr z domova a zároveň jistotu vyzvednutí v kamenné prodejně. Díly si můžete samozřejmě nechat zaslat i poštou jako u obvyklého e-shopu, velký rozdíl ovšem je v tom, že vám je bude zasílat přímo vámi zvolená prodejna ve vaší blízkosti, takže případné problémy či reklamace můžete řešit přímo s prodejnou a nikoli s anonymním zásilkovým e-shopem.

Prodejci zase uvítají možnost objednávat díly z obrovského výběru položek, vyhledat si další údaje například o kompatibilitě jednotlivých dílů a nestarat se o s účetnictví, evidenci a objednávky. Podobnou výhodu nabízí EPSYS i dovozcům dílů a příslušenství - ať již originálních či druhovýroby - kteří mají okamžitě k dispozici distribuční síť a mohou si vybrat prodejny, které zapojí do zásilkových dodávek zboží své značky.

A pro jaké stroje Epsys nabízí produkty? Jsou to motorky, čtyřkolky, skútry a nakonec i vodní a sněžné skútry.

www.epsys.cz

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz