fotka

Scootster - skútr made in USA

 • vydáno: 23.3.2011
 • autor: FilipT

Jestli hledáte co největší kuriozitu, máte zájem o maxiskútr a berou vás charismatické motocykly Harley Davidson, pak si můžete nechat postavit Scootster - jediný skútr vyráběný v USA.

Možná jste si mysleli, že největší maxiskútr je Gilera GP800, ale protože stavitelé motorek v Americe jsou schopni všeho, největším skútrem na trhu bude právě Scootster d objemem motoru V-twin 1 200 ccm. Nemilosrdně přestavený HD Sportster na obří skútr s trochu diskutabilní pevností v rámu se účastní i lámání rekordů na solných pláních v Bonneville.

Pánové Harley a Davidson se asi obracejí v hrobech, ale pokud vám jde především o pozornost ostatních účastníků silničního provozu bez ohledu na kladné či záporné reakce, asi jste na správné adrese.

Stavitel těchto strojů vyzdvihuje pozitivní stránky této konstrukce, jako je rychlost, zvuk i image pořádného Harleye, nízké těžiště a dokonce možnost jízdy ve třech, což prý je v některých státech USA legální, ale já osobně doufám, že tento počin do Evropy nikdo nikdy nedoveze!

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz