fotka

Jak to vypadá na Motocyklu

 • vydáno: 3.3.2011
 • autor: Matěj Oliva, Foto: Jan Altner

Čtvrtečním ránem tradičně začala výstava Motocykl v pražských Holešovicích. Přinášíme vám přehled toho, co na motocyklu uvidíte.

Hlavní sál

Jako první po vstupu do střední haly průmyslového paláce uvidíte expozici Ducati a s ní horkou novinku Diavel. Společně s Ducati je na stánku i Italský klenot MV Agusta. Hned vedle stojí Husqvarny od Moto Prestige. Za nimi jako hlavní lákadlo vládne dvou a půl litrový šestiválec FGR Midalu. Vedle najdete expozici Victory a Polarisu. V zadní části výstavní haly můžete obdivovat skútry a motorky Sym a Derbi. Pokud Vás láká oblečení, můžete nakoupit Něco od Revitu, Oneylu, KBC, NZi, Forbikers a mnoho dalšího.

Pravé křídlo

V pravém křídle narazíte jako první na čtyřkolky Journeyman a Dinli se všemy důležitými novinkami. Za Journeymanem uvidíte velkolepou expozici Dortonu s mnoha skútry, čtyřkolkami a krásnými ženami. I zbytek pravého křídla je ve znamení čtyřkolek, uvidíte tu nové zastoupení CECTEK a nechybí ani EMU.

Stánek Motomedia

Ve znamení tří barev našich webů je stánek Motomedia. Najdete tu dragsterový speciál, naladěný okruhový skútr a čtyřkolky reprezentuje polaris RZR 800. Na stánku si můžete vzít naše samolepky, popovídat s někým z redakce, nebo se jen občerstvit.

Bohemi Custom

Při vstupu do levého křídla se přesunete do jiného světa a doby. Najdete tu především nepřeberné množství zajímavých přestaveb všech možných typů motorek. Nechybí tetování, airbrush, nebo focení motorek s modelkami. Samozřejmostí je dobré občerstvení.

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz