fotka

Motosalon poprvé v Praze

 • vydáno: 26.2.2011
 • autor: skutrmania.cz

Před rokem se poprvé ukázal koncept dvou výstav. Prní ročník nové výstavy Motosalon pořádané s podporou většiny oficiálních dovozců motocyklů z SDA byl úspěšný a podle pravidelného plánu střídání se letos celý peloton Motosalonu přesune na výstaviště v Praze Letňanech. Paradoxně celou akci pořádá firma BVV z Brna, ale to vás návštěvníky zajímat nemusí, pojďme se raději podívat, co Vás čeká.

Stejně jako konkurenční Motocykl je i Motosalon otevřen každý den od 10:00 do 20:00 a v neděli do 17:00. Výstavu najdete na výstavišti PVA Letňany s výbornou dostupností metrem i autem, k dispozici bude i obrovské parkoviště. Vstupné je 150,- Kč pro dospělého, termín otevření výstavy je od 3.3 do 6.3.2011. Výstava bude ve dvou halách 1 a 2.

Spousta skútrů

Nejzajímavější expozici z pohledu zájemce o skútry nabídne pravděpodobně společnost A-Spirit, která na výstavu přiveze expozice nejtradičnějších výrobců skútrů – Aprilie, Piaggia a Vespy. Na velkém stánku v hale 2 - tedy ve stejné hale, ve které najdete i náš stánek - uvidíte jistě kvalitní expozici. Sousedi A-Spiritu se pravděpodobně také nenechají zahambit a jak na stánku Hondy tak i u Suzuki uvidíte modelovou řadu 2011.

V hale 1 Vás čeká expozice ASPGroup – dovozce skútrů TGB. Další Taiwanskou značkou je Kymco, které si pro vás připravilo celou řadu novinek včetně nového People GT. Na veletrhu samozřejmě nemůže chybět Yamaha, která má letos také novinky ze světa skútrů. Pokud jste fanoušky čínské produkce, může vás zaujmout značka Loncin a Yuki.

Svou výbavu můžete doplnit u řady vystavovatelů, najdete tu stánky MBW s novou kolekcí, PSI, Paolo a mnoho dalšího, očekávat se samozřejmě dají i výstavní slevy.

Skútrmania

Na výstavě samozřejmě nemůže chybět stánek Skútrmanie. Na našem stánku budete moci obdivovat nádherně zrenovovanou Vespu a další stroje na dvou a více kolech. Nebudou chybět samolepky, nějaké to občerstvení a budete moci sdělit své názory na web nebo přinést nový nápad. Najdete nás v hale 2 hned vedle autodromu Brno a Suzuki.

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  Copyright © 2010-2017 Skutrmania.cz