fotka

Výstava Motocykl po patnácté

 • vydáno: 25.2.2011
 • autor: Matěj Oliva

Ani ne za týden se otevřou brány holešovického výstaviště a vpustí návštěvníky na tradiční výstavu Motocykl. Letošní výstava je štědrá i na expozice skútrů.

Výstava začíná ve čtvrtek 3.3. a potrvá až do neděle. Otevírací doba je každý den od 10:00 do 20:00, v neděli pak do 17:00. Ceny vstupenek zůstaly stejné jako v loňském roce a dospělý zaplatí rovnou stovku. Pokud se vám platit nechce, můžete vstupenky vyhrát v naší soutěži. Děti do šesti let a držitelé průkazu ZTP jdou na výstavu zdarma. Zlevněné vstupné je pak za 80.

Co uvidíte

Hned v hlavní hale na Vás čeká expozice firmy Meteorsport, kde najdete kompletní modelovou řadu Derbi včetně nových modelů. Na stejném stánku Vás čeká i expozice populárních skútrů Sym. Kromě skútrů tu najdete i oblečení Revit, přilby NZi, KBC a mnoho dalšího. V pravém křídle uvidíte velkou expozici na stánku prodejce Dorton, který bude mít vystavenou kompletní modelovou řadu Motowell včetně novinek představených na podzim. Na stánku najdete i kompletní řadu přileb LS2. Vedle těchto expozic na výstavě najdete i několik stánků s oblečením a dalším vybavením nejen na skútr.

Skútrmania

Hned vedle bude tříbarevný stánek Motomedia s prezentací Skútrmania. Sem jste samozřejmě srdečně zváni. Na našem stánku bude stát Závodní Yamahu Aerox, můžete zde dostat samolepku našeho webu, popovídat si s naší hosteskou, nebo sdělit své nápady někomu z redakce. Rádi Vás tu uvidíme.

Nejen Skútry

Výstava samozřejmě není jen o čtyřkolkách, najdete tu věhlasné značky, jako je Ducati, MV Agusta, Husqvarna a šestiválec FGR. Tradičně zde bude také mnoho prodejců příslušenství a vybavení. Levé křídlo vás přenese do světa motocyklových přestaveb, takzvaných customů. V křižíkových pavilonech je expozice Dakaru, kde budete moci vidět i čtyřkolkové speciály našich závodníků.

Další články z rubriky:

  reklama

  Novinky na SKUTRMANIA.CZ
  Novinky na QUADWEB.CZ
  Chyba databáze(1222):
  The used SELECT statements have a different number of columns

  v dotazu:
  select * from ( (select 'clanek' as kat, clanky.*, clanky_kategorie.id as kategorieid, clanky.id as clanekid from clanky, clanky_kategorie where kategorie = clanky_kategorie.id and publikovano = 1 and homepage = 1 and date<'2019-06-27 12:17:26') union all (select 'recenze' as kat, recenze.*, recenze_kategorie.id as kategorieid, recenze.id as clanekid from recenze, recenze_kategorie where kategorie = recenze_kategorie.id and publikovano = 1 and homepage = 1 and date<'2019-06-27 12:17:26') union all (select 'zavod' as kat, zavody.*, zavody_kategorie.id as kategorieid, zavody.id as clanekid from zavody, zavody_kategorie where kategorie = zavody_kategorie.id and publikovano = 1 and homepage = 1 and date<'2019-06-27 12:17:26') ) as data order by data.`date` desc limit 4

   Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/virtuals/191317/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 301
  Novinky na OFFROADWEB.CZ
  
  Copyright © 2010-2019 Skutrmania.cz