fotka

Vespa jako první cena ankety Motocykl roku 2011

  • autor: Filip Tichý, SDA

Patnáctý ročník ankety Motocykl roku přinesl malou změnu, hlavní výhrou pro hlasující je tentokrát luxusní skútr!

Jen pro připomenutí - jde o anketu pořádanou Motocyklovou sekcí SDA ve spolupráci s řadou partnerů z řad motocyklových firem a periodik, mimo jiné také jarní výstavou Motosalon. Nominované modely motocyklů jsou rozděleny do šesti základních kategorií, v každé kategorii bude vyhlášen vítěz a jeden z motocyklů získá na základě vašeho hlasování kombinovaného s hlasy odborné poroty titul Motocykl roku. No a jako lákadlo pro vás je zde možnost vyhrát jednu z hodnotných cen, přičemž hlavní cenou je skútr Vespa GTS 300 Super Sport a vedle ní je zde ještě dalších 14 cen. Hlasovat můžete přímo na webu www.motocyklroku.cz.

Přehled všem motocyklů najdete na výše uvedeném webu i na našem partnerském webu Motodeník.cz. Zde se podíváme na kategorii skútrů:

Skútry a mopedy

Japonsko, Tchajwan, Čína a Itálie - tyto země si to rozdají ve skútrech a zastupovat je budou Honda SW-T600, Kentoya Powermax 50, Kymco Xciting 500i EVO, Piaggio Beverly 300ie a Vespa GTS 300 Touring.

Takže milí skútristé, neváhejte a rovnou vyplňte hlasovací lístek na www.motocyklroku.cz, šance na výhru třístovky od nejslavnější italské značky skútrů za to opravdu stojí!

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/306600/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz