fotka

Jak se vám bude sedět?

  • autor: Matěj Oliva

V každém testu píšeme něco ergonomii skútru a jeho vhodnosti pro vysoké, nebo naopak menší postavy. Je ale k nezaplacení podívat se, jak bude skútr pasovat právě vám. To ukazuje nový online program, který je především zaměřený na motorky, ale řadu skútrů v něm najdete také.

V programu si vyberete značku a model stroje, o který máte zájem. Zadáte svou výšku a grafická simulace Vám zobrazí, jak budete na skútru vypadat a v jaké jízdní pozici pojedete, navíc na vás vyskočí i úhly ohnutí za a kolen. Kromě jízdní pozice si také můžete zobrazit například jak se vaše nohy budou dotýkat země, tedy zda ze skútru bez problémů dosáhnete na zem, nebo budete chodit po špičkách.

Další možností je přímé porovnání s druhým strojem, kdy je můžete zobrazit najednou a přímo tak vidíte, jaké jsou v jejich ergonomii rozdíly. Celou legraci najdete na adrese cycle-ergo.com . Když nic jiného, pomůže alespoň zkrátit čekání na jaro.

Další články z rubriky:    Fatal error: Call to undefined function dieErrorMsg() in /data/web/virtuals/329180/virtual/www/domains/skutrmania.cz/novinky.php on line 178
    Copyright © 2010-2020 Skutrmania.cz